8 dzień praktyk

Projekt „Twoje praktyki zagraniczne, twoją ścieżką rozwoju!”
nr 2022-1-PL01-KA122-VET-000072237

Drugi tydzień naszej greckiej przygody rozpoczynamy pod hasłem: „Siga, siga”
Nasz zapał do pracy nie gaśnie, dlatego kontynuowaliśmy rozpoczęte zadania, demontując i myjąc maszyny i ich zdemontowane części. Udaliśmy się również na pola kiwi, znajdujące się u podnóża Olimpu. Tam wraz z lokalną społecznością zbieraliśmy plony, aby zdążyć przed kolejnym deszczem. Logistycy natomiast wkroczyli w świat pracy biurowej, wykorzystując do tego program logistyczny taki jak MS Excel. Chyba musieliśmy zdenerwować bogów greckich gdyż nawiedziła nas jesień i obfite opady deszczu. Mimo aury nie poddajemy się i zgłębiamy tajemnice naszych zawodów podążając śladami naszych mentorów.
Projekt „Twoje praktyki zagraniczne, twoją ścieżką rozwoju!”, nr 2022-1-PL01-KA122-VET-000072237, realizowany na zasadach Programu Erasmus+, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe, w ramach projektu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”, finansowany ze środków programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego.