11 dzień praktyk

Projekt „Twoje praktyki zagraniczne, twoją ścieżką rozwoju!”
nr 2022-1-PL01-KA122-VET-000072237
Dzień 11
Ponieważ każdego dnia dbamy o stan ciała i ducha – wybraliśmy się na poranną wędrówkę do wąwozu Enipeas u podnóża Masywu Olimpu, a także zwiedziliśmy urocze miasteczko Litochoro. Podczas praktyk w hotelu grupa techników mechanizacji rolnictwa kończyła rozpoczęte prace w warsztacie. Ponieważ mamy wyjątkowo zdyscyplinowaną ekipę i jesteśmy chętni do pracy pomagaliśmy jeszcze w pracach przy hotelu Golden Sun. Doskonaląc swoją organizację pracy. Przygotowywaliśmy potrawy oraz ćwiczyliśmy ich serwowanie. Regularnie zajmowaliśmy się porządkami na terenie sali restauracyjnej do przyjęcia gości. Po pracy udaliśmy się na zasłużony odpoczynek na plaży oraz integrowaliśmy się na terenie hotelu. Następnie zagraliśmy w „kocykówkę”, która przyniosła nam wiele radości. Nasze zadania tego dnia to również weryfikacja posezonowa maszyn rolniczych, kalkulacja kosztów, opracowywanie arkuszy do wyliczeń. Opracowywanie raportów i danych logistycznych.
Projekt „Twoje praktyki zagraniczne, twoją ścieżką rozwoju!”, nr 2022-1-PL01-KA122-VET-000072237, realizowany na zasadach Programu Erasmus+, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe, w ramach projektu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”, finansowany ze środków programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego.