Akcja honorowego krwiodawstwa!

W dniu 06.10.2020 r. odbyła się w naszej szkole pierwsza w tym roku szkolnym akcja honorowego oddawania krwi. Akcję tę przeprowadziło Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi filia Kutno. W wyniku tej akcji 13 uczniów i 9 osób spoza szkoły oddało krew. Akcja krwiodawstwa była zorganizowana dla absolwenta naszej szkoły pana Macieja Kocha, który zmaga się z ciężką chorobą. Wszystkim honorowym krwiodawcom, kolegom i przyjaciołom pana Macieja bardzo dziękujemy za okazane serce i dar krwi.

LISTA UCZNIÓW ZSMR, KTÓRZY W DNIU  06.10.2020r. ODDALI HONOROWO KREW:

Kl. IV TMR a

1)   Lewandowski Radosław

2)   Sukniak Mateusz

3)   Mitręga Grzegorz

4)   Goździk Piotr

Kl. III TMR i III TŻ

1)   Szydłowski Szymon

2)   Błaszczyk Sebastian

Kl. IV TMR b

1) Jatczak Krzysztof

2) Wojtczak Piotr

3) Sobczak Adam

4) Głodek Mateusz

5) Zduńczyk Adrian

KL. I TMR

1)Perliński Adrian

KL. II TLogistyk

1)Frątczak Filip

Nasze hasło: „ Życie człowieka jest tyle warte, ile potrafi dać z siebie innym”.

PRZYPOMINAMY, ŻE JAK CO ROKU W NASZEJ SZKOLE TRWA KONKURS HONOROWEGO KRWIODAWSTWA.

UCZEŃ, KTÓRY ODDA NAJWIĘCEJ KRWI     DO KOŃCA ROKU SZKOLNEGO, OTRZYMA NAGRODĘ NA ZAKOŃCZENIE TEGOŻ ROKU

POWODZENIA !!!